Canlı Sohbet Siteleri Kuralları

Sitemizde Her kullanıcı ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet oyun ve radyo kanallarından hizmet alabilmektedir.

Sunucu içerisinde ki Kanal görevlileri ve yöneticilere karşı küfür argo şeklinde konuşma yapanlar sunucudan atılacaktır.

Kullanıcıların daha kaliteli ve seviyeli bir hizmet alabilmesi için Yöneticiler ile kanal görevlileri ilgili ve alakalı davranmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Büyüklerine Yapılan saygısızca argo konuşmalar log tutulup haklarında şikayet edilecektir.

Canlı Sohbet Sitemizde farklı bir site adresi görüldüğü taktirde reklam yapanı ve ortamı yaratanlar direk olarak sunucudan uzaklaştırılır.

Canlisohbetodasi.net Yönetimi / İyi sohbetler dileriz.

Bilgilendirme

Canlı Sohbet Sitelerimiz tamamen ücretsiz ve kullanıcılardan birşey talep edilmeden hizmet verilmektedir.

Sunucu içerisinde genel ve özel olarak siyaset konusu yapanlar ve siyaset sohbetlerinde bulunanlar uyarılıp tekrarlanmaması talep edilir..

Platformda kural ihlali yapan kullanıcılar uyarıldıktan sonra dikkat'e almaması durumunda uzaklaştırılır.

Olası bir problem veya sorun yaşadığınız anda yardım kanalı olan #help veya #operhelp kanalında gerekli desteği alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Canlı Sohbet Farkı?
Türkiye'nin her bölgesinden ve ilçesinden giriş yapan kullanıcılar ile sizlerde ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet ederek kaliteli ve eğlenceli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Canlı Sohbete Kimler Eşlik Edebilir?
Sohbet Platformunda yer alan tüm kullanıcılar ile saygı ve seviyeli bir şekilde zaman geçirerek sizlerde en keyifli zamanlarınızı yeni arkadaşlık kuracağınız kullanıcılar ile geçirebilirsiniz.

Sınırsız Canlı Sohbet
Türkiye ve tüm dünyadan giriş için Sizlerde web sayfamızı ziyaret ederek farklı kültürde farklı arkadaşlıklar kurarak her zaman için ideal ve kaliteli dostluklar kurmanız için ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Sitene Sohbet Ekle

Arkadaşlarınız ile daha güvenilir ve eğlenceli bir ortamda yer almak isterseniz , Sohbet sitenizi sitemize yönlendirerek arkadaş ortamınızı genişlete bilirsiniz.